TEZ ULUSAL ve ÇEVRE ÖLÇÜM LABORATUVARLARI

Anasayfa  →  Hakkımızda


Tez Ulusal Hakkında

TEZ ULUSAL gerekli yetkileri ve kaynakları olan yönetici, teknik personeli istihdam ederek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Türk Akreditasyon Kurumu'nun denetimlerinde yasal kurallara bağlı kalarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir altyapı ile hizmet vermektedir.

BURTEZ Grup şirketi olan TEZ ULUSAL, Ekim 2014 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tarafsız ve kaliteli sonuçlar almak üzere iş hijyeni ve çalışma sağlığı şartlarının iyileştirilmesini önemseyen bir bilinç ile kurulmuştur. TEZ ULUSAL, yapılacak çalışmalar alanında teknoloji ve her türlü iyileştirmeyi bünyesine kazandırmak için çalışan bir laboratuvar olarak hizmet vermekte, tüm deney çalışmalarında 'TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları'nın yeterliliği için genel şartlar standardına göre hazırlanmış prosedür - talimatları kullanmakta, TS EN ISO/IEC 17025 deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardına uygun çalışmaktadır. TEZ ULUSAL gerekli yetkileri ve kaynakları olan yönetici, teknik personeli istihdam ederek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Türk Akreditasyon Kurumu'nun denetimlerinde yasal kurallara bağlı kalarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir altyapı ile hizmet vermektedir.

Tez Ulusal Ortam ve Çevre Olçum Laboratuvarları A.Ş. kalite yönetim sistemini TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardına göre kurmuş ve uygulamaktadır. Çalışmalarında bağımsızlık, tarafsızlık ve gizliliği, çalışanların yeterli teknik bilgiye sahip profesyonellerden oluşturmayı, katılımcı, yaratıcı, kendini sürekli geliştiren, yaptıkları işten tatmin olan ve kendini güvencede hisseden çalışma ekibinin olmasını, çalışanların teknik yeterliliğini artırmak amacıyla iç ve dış eğitimler düzenleyip gelişimi, tüm ölçüm ve analizler de ulusal ve uluslararası standartlar ve yönetmelikleri baz alarak hazırlanmış olan standart çalışma talimatlarının güncel kullanılmasını, hedeflere ulaşmakta sistemli, planlı ve sürekli gelişimin esas olmasını taahhüt etmektedir.

TEZ ULUSAL LABORATUVARLARI FAALİYET ALANLARI
İşçi Sağlığı İş Güvenliği Ölçümleri
Gürültü Maruziyeti,
Ortam Gürültü,
El-Kol Titreşim Maruziyeti,
Tüm Vücut Titreşim Maruziyeti,
Renk Metodu ile Toksik Gaz ve Buhar Tayini,
Toz Maruziyeti,
Ortam Toz,
Termal Konfor,
Aydınlatma
Bu kapsamlarla birlikte; VOC analizlerini, çevre kapsamındaki emisyon, imisyon, atik su vb. ölçümlerini, enerji kapsamında elektromanyetik alan ölçümlerini çözüm ortakları ile gerçekleştirmektedir.


Teklif İsteyin